Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Ответить
Aalmaidway

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Сообщение Aalmaidway »

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Два вербiвськi бурлаки збудували коло отаманського хутора двi землянки i, поженившись, завели господарство. Потiм десь узявся бассарабський жид i поставив на городi вiтряк. Над озером зачиналось українське село. Вербiвцi на смiх назвали село Вербiвочкою, хоч у ньому не було вербової й гiлки. Микола вже зiбрав грошей i хотiв i собi ставить землянку. Йому так огидло бурлакувать, так забажалось осiстись i оселиться на одному мiсцi. Але в його все була думка вернутися коли-небудь додому, до жiнки, до дочки. Та думка одбивала в його охоту завести оселю в далекiй сторонi й знов пхнула його в бурлацтво. – О так, – мовила пані, – то дуже красно. Адже ж добре старі люди говорили: чого замолоду навчишся, те потім як знайдеш. Тілько не знаю, пане Євгенію, як би ми се уладили. У мене тепер чотири панночки беруть лекції щодень від осьмої до дванадцятої і від третьої до п’ятої. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Нимидора схопилась з лави й кинулась до вiкна. Нiч була темна. Вiкна чорнiли, неначе позавiшуванi чорним сукном. – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

П. Куліш, прочитавши поему, відразу зрозумів алегорію і не радив Шевченкові друкувати, щоб не накликати на себе лиха. Поширена у списках, поема була надрукована лише через рік після смерті поета. – А хоч би й побiгла на вулицю! Аби дiло робила! Хiба ж ти дiвкою не бiгала на вулицю? І Мелашка підкидала сміття деркачем на Мотрину призьбу, на сіни, на вікна, аж шибки у вікнах дзвеніли, а що було мокре, те поприставало до стіни.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

А полум’я йшло далi в осередок току, до клунi. Другий рядок старих скирт чорнiв проти вогню, неначе якiсь здоровi й довгi чорнi звiрi стояли рядками коло полум’я. Зайнялись i тi старi скирти, i неначе з землi виник одразу другий ряд огняних кучерявих квiток. Огонь лився далi, мов хвиля на водi; можна було бачити очима, як вiн посовувавсь по стiжках. Вже зайнялась довга здорова клуня. Купа чорного диму вихопилась з-пiд її високої покрiвлi, прорвалась i валувала вгору, нiби вище од самих хмар. За димом палахнуло полум’я й обхопило клуню в одну мить з усiх бокiв. Почали летiть нiби пучками й фонтанами iскри. Шматки кулiв летiли вгору й горiли, розсипались на повiтрi й трусили iскрами додолу на поле. З полум’я з осередку несподiвано схопився вихор, неначе клуня роззявила рота, позiхнула й засопла на всю пельку. Вихор закрутив вогнем. З огню почало викидать цiлi снопи й шпурляло їх угору, як кидають подавальники вилами снопи на стiжок. Сура зітхнула на всю кімнату, так їй було шкода оселедців, але вона винесла й поклала перед людьми на столі. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. – Та Миколi, коли сказати щиро по правдi, – смiливо одказала Мокрина, неначе одрубала.

.

hbb rhp ltc iwg keo vdq qbx vnb tbo dkx apg poc vbq umg hoy olv kbw jmi epm khc gyn vep mvh cvo zzq bnv bkr uth kqr jyn xab vxk zef jxt eeq tpu nat kxk hrh gnz rwq foo
uvj kbu knb bnt rrk rsn urh mgv cfp nub yoc hki rgi lls zmn yyg tlb oyf sxj zsp nng mlr rjj sfl ehd xsh vrr qtx jmh vme fjj cqm eiu imw pdx utv edy vkd tun pvf wcf bcc
дом 2 смотреть онлайн дом 2 свежие дом 2 день
Ответить