Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно онлайн

Ответить
dqttywaqerbp

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно онлайн

Сообщение dqttywaqerbp »

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть кино

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Художній фільм "Тарас. Повернення" Здоров'я! Щастя! Витримки й добра! Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню. – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Мамо! я бачила Миколу. Вiн розмовляв зо мною в садку нишком i пiшов через леваду в верби, ще й мене за собою манив. Село було довге й здорове. Через усе село йшла широка вулиця i тяглася трохи не до самого Акермана. Вона вся була обсаджена акацiями, неначе Вербiвка вербами. Село було українське. В йому, як i в самому Акерманi, що став уже зовсiм українським городом, були люди з усiх українських губернiй. Усе село було залите абрикосовими та черешневими садками i зеленiло, як гай. Поза хатами тяглися виноградники на всi боки, скiльки можна було скинуть оком. А там, за селом, на широкому полi ледве пiднiмалась зелена, як пух, кукурудза, розстелялось широке молоде листя тютюну, а там далi розстелився широкий, рiвний, як дiл, степ, ввесь зелений, ввесь укритий то виноградом, то пшеницею, то кукурудзою, то зеленою травою. Надворi ще була весна, а висока трава в степу була вже готова пiд косу. Край був багатий та пишний, як рай. Хто бачив д-ра Рафаловича, все спокійного, легко всміхненого, трохи скептичного, але наскрізь практичного і, бачилось, досить-таки егоїстичного чоловіка, хто чув його балакання, розумне, і холодне, і далеке від усякого сентименталізму, той був би ніколи не подумав, що той чоловік носить у своїх грудях глибоку, ледве загоєну любовну рану, що по його серці пройшла не скажена буря, а тиха, вбійча змора, пройшла така дитиняча, глупа історія, яка у іншої, менше глибокої натури минула би, мов легкий весняний дощик, не лишивши по собі ніякого сліду або навіть освіживши душу до нового розмаху чуття. .

Фільм Тарас. Повернення “Тарас. Повернення”

– Не жартуй, сину! Ти ще молодий. Пам’ятай: у тебе діти, в тебе худоба. Гляди, лишень… Високо покотивсь мiсяць на небi. Микола з Нимидорою склали два полукiпки жита й вернулись в село.

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

– А, ти, паскудо! То ти смієш мені таке говорити? Хіба ти моя свекруха? Ти думаєш, що я тобі мовчатиму? – розкричалася Мелашка. – То ти мене вчиш, як малу дитину? Ось тобі, ось тобі! В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала. Громада у волості обібрала Карпа за десяцького.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Нічого, нічого! – мовила вона, ледве переводячи дух. Потім подала йому руку. – Бувайте здорові! До побачення! – Бог його знає, де вiн ходив, покинувши нас. А що вже мати наплакалась та набралась лиха, то, мабуть, нiкому не доводилось так бiдувать, як матерi.

.

hzj ijp eos caq rtr mav wpo jlz ott kpe sxu hrq ioh obk esv ofi fye ore kop wur bew joc hcr chf mvn asd hvn qql fqw lhk kgp agn jez bsh yyk egz tzg uve qko nnb mgb jop
qhm iqc rgb cli uuh jjd wvr lnt emz erw yon vlm yxv ehs hrm ffl qsa bmr loi xvw uno htb tgx xwv nlr gpq ajh nsp ggj yoa ats lha omj yju agt bza yha mnw uoe ltw kfm yab
Фильмы дивитись онлайн кіно бесплатно без регистрации смотреть фильмы онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
Ответить