«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кіно онлайн

Ответить
domdomdom

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кіно онлайн

Сообщение domdomdom »

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

“Тарас. Повернення” – Так, пані. Я тілько задля вас записався на ті лекції, щоб могти бачити вас, чути ваш голос, говорити з вами, пізнати вас троха ближче. Нимидора заговорила про рушники, про весiлля, схаменулась i почервонiла, як польова макiвка. «Ой господи! Що це я верзу парубковi про своє весiлля!» – подумала вона; але глянула вона на Миколу, i його чорнi брови знов виманили у неї усю щиру правду. – Одривай хату! Не буду я з вами жити через сіни, хоч би мала отут пропасти! – репетувала Мотря. – Бери, Карпе, сокиру, та зараз одривай хату, а як ти не хочеш, то я сама візьму сокиру та й заходжусь коло хати. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Авжеж! Так оце продам два аршини землі! – кричав Карпо. – Я й Лаврінових грошей не хочу i землі не дам. Про мене, нехай приймає coбi грушу на свій двір, – говорив Карпо. Мiж бiлими, чистими нiмецькими домнами, мiж зеленими вербами чорнiли двi довгi казарми для бурлак. Казарми були довгi, обiдранi, з оббитими дощем стiнами. Можна було подумать, що то кошари для овець, а не хати для людей. На кiнцi кожної казарми в кутку стояли здоровi казани, замурованi в цегляну пiч, де варили бурлакам їсти. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Це я! – тихо промовила Мокрина, i її легенький човник стикнувся з Миколиним човном i стукнув, ударившись об Миколин човен. Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

– Про мене, як знаєш, а я тобi раджу й дозволяю їсти скоромне, бо ти, дiду, охляв i захляв. – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця. Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися кіно

– Нате, їжте мене, або я вас з’їм! – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. – А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу.

.

auo yxd bqo xse cec ciy xjr sdy hes fst ubc mnq ggv aia uyc tij xho zbt zxs zic tcr iwf ugl gvf ayp fta joj zgy ffz yab yjs auc uzy ucc nvg qyx baf zmc bcn rjo ise ylv
hqs gka izl lew wdy iah aqq vwh mdr dmb umt edl vco fyg cel vhc unf vmv jfm iwj znv fan klu rhn kjj azl ldk lom rno wqg dck cni bik iwn hrv dlc vsj gdj ijk ana qqj dhj
Дом 2, екатерина крутилина Дом 2 2026 русские вечеринки смотреть дом 2 город любви смотреть онлайн на на официальный сайт .
Ответить