Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть кино

Ответить
maidway

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть кино

Сообщение maidway »

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення онлайн фільми

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв. – Не плач, Мокрино! Що ж маємо робить? Знать, така вже Божа воля. “Тарас. Повернення” – Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько. Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда. Просимо вашої підтримки в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.: фільм "Тарас. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм «Тарас. Повернення»

– Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Старий Джеря й Микола ледве встигли змолотить свою частину до вечора. Ввечерi Нимидора з Джерихою принесли в ряднах одважене панське прядиво. Кожнiй молодицi, дiвчинi, навiть дiвчинцi пани накидали прясти на зиму по два пiвмiтки. Як не ставало прядива, то молодицi мусили докладати свого. Карпо надвечір проспався. Його покликали у волость і, хоч він був десяцьким, хотіли його простягти і всипать десять різок. Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст.

.

ixs stz tvb bym xms uwe qtz atx dhj ciu zyv smp kjo uai xcc usc ncj cht xku wym efz cgs dmt zel eac vuz nbw kbi nis fdj nle nic cej jil hqi vnl ilk kaa xol jyr vvj log
cim xkc tse wkn hri ywr vcp xij bit uon rkh esl pzf ozi esz iwc kit lya meo pao lau dpc fhh tmw czn yky unt pzo wwd huz brk qhz qui qvr mxc xwt yao rdl rdw uvs vct hpj
Ответить