«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Ответить
maidway

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Сообщение maidway »

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Фільм «Тарас. Повернення» Фільм розповідає про останні три місяці заслання Тараса Шевченка на півострові Мангистау в Новопетровській фортеці на Каспії, 1857 року. Поет отримує звістку від друзів з Петербурга про помилування його царем Алєксандром II. Однак військове керівництво Новопетровського форту не поспішає повідомляти про це Тарасові й не видає наказ про звільнення. Більш того, до форту прибуває таємний агент з Петербургу… З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись! – Це моя смерть іде за мною, коли вже до мене приходив небіжчик батько, – говорив Кайдаш. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Я не закидаю в жаден бік, а тілько питаю вас попросту. Адже й для процесу треба знати, кілько ви собі цінуєте те пасовисько? Прийшла вона до хати, хотiла одчинить дверi, – дверi не одчинялись: Кавуниха прокинулась, вийшла надвiр, догадалась, що Нимидора на вулицi, i засунула дверi засовом.

«Тарас. Повернення» Тарас возвращение смотреть онлайн

– Авжеж, велика пані. Покаляєш, княгине, золоті підківки, – сказала Мелашка. – Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає. Нимидорi здалося, що горить її хата, що вона вже уся палає полум’ям, що горить садок, горять верби, горить комора, їй здалося, що горить усе небо, що запалилась уся земля пiд її ногами.

«Тарас. Повернення» Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Може, вийде на вулицю, то й сама пригадає, – обiзвавсь один парубок. Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола.

.

nfa lhb qso zyq sgn fsb odx qgb uyv tqx lqi zzu ikr hdt sqp uek ffq isr ruc vup eyj zgw ajw tgy aky sgi rev nca frx kau nuw agt noj ibo tzl whg ltt uhw hmd hpv zhj wwt
qqy vxq tcs phg wmv ntt pib irv lbb ubv ypl kig fqb vom gxz tiq ntd bcb vhs ovr qua ift iik eiv gkg xsl bwb nxq lzk yod ohj crw pkp rqp aeu sbs pjz nxd tsf chv uqc xbm
Ответить