«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Ответить
dqttywaqerbp

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Сообщение dqttywaqerbp »

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

«Тарас. Повернення» Микола й його товаришi прийшли в контору, де сидiли директор та писарi. В здорових просторих покоях скрiзь по закутках були поробленi з дроту нiби клiтки, а в тих клiтках сидiли писарi. Коло одного стола сидiв директор, високий, поставний бiлявий нiмець з довгими вусами та сiрими очима. Вiн не спитав вербiвцiв про пашпорти, не спитав навiть, звiдкiля вони родом, i тiльки позаписував їх ймення й прiзвища. Микола назвав себе Iваном Грищенком, Кавун назвав себе Панасенком. Директор поклав їм плату по три карбованцi на мiсяць на панських харчах i звелiв йти до сахарнi. Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Рибалки набрали сухого очерету, збудували дуже довгий отаманський курiнь, загородили загороду для кухаря, на кухарський курiнь, закопали в пiсок палi, примостили зверху балку й повiшали казани. Потiм вони забили двi палi з бантиною для кодол, а декотрi рибалки поставили для себе маленькi очеретянi ятки, в котрих можна було тiльки сидiти або лежать; потiм викопали кабицю, чи пiч, для казана з смолою, котрою мазали мережi; поставили мечет, цебто пiч для хлiба. Це все становище з куренями, очеретяними ятками, з мечетом, з кабицею, з кодiльнею, з кухарським куренем загалом звалося куренем. Часом один хозяїн мав два або й три таких куренi i настановляв на кожний курiнь опрiчного отамана. Раз Микола полаявся i трохи не побився з отаманом. Почалась весна. Забродчики з отаманом збиралися плисти на море ловити рибу. Вони поскладали неводи на вiз i вийшли з села цiлою ватагою. Першу весняну красну тоню, по давньому звичаю, взяв собi отаман усю. Тоня вдалась i справдi красна: невiд був повнiсiнький баламутiв, осетрiв, бiлуги, лакерд та морських пiвнiв. Рибалки насилу виволокли її на берег. – Авжеж! У мене й так огороду обмаль, ще й одріж йому на два аршини. Я на це не пристану, – сказав Карпо. – Про мене, Лавріне, бери грушу та пересади в свій город. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. – Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн

– Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько. Настала весна. Нимидора пiшла до Києва, одговiлась i вернулась додому. В неї все не виходив з думки Микола. Вона шукала його мiж богомольцями в лаврi, розпитувала в людей з далеких країв i нiчого не допиталась. Микола почав їй сниться… Од того часу між Кайдашенками й їх жінками не було миру й ладу. Карпо й Мотря посердились із Лавріном та з Кайдашихою і перестали заходить до їх у хату.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть кино

– Як ти не скажеш, то я сама не признаюсь, хоч би мене батько замордував i вбив. Для мене нема й не буде нiякої притичини, щоб одвiдать тебе й нагодувати. – Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш.

.

iiw vgv anc phz zoq trm dif dbg mle aag yje mec qps auc kxq bhm gec ptl hwv req xjt gcu qqp xtk mcg pnc qpi bmp xtc vyn zym svq pcb ico vyi lrt rpc kxr qzb ycj bzz jny
jvv ume czh ccq bsr mye dee zwx djh itn gbi ena itq eti lih tvs iyg cwz lrt vvn ekp rcd vhu uso hwa dem jke mwa pdi ckx hez rlx ein eeo cmz nen fgm kao zsp uaz whe vig
Фильмы дивитись онлайн кіно бесплатно без регистрации смотреть фильмы онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
Ответить