«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Ответить
maidway

Сообщение maidway »

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення Зiйшов червоний мiсяць. Мокрина вхопила весло i полинула на море. – Карне! Карпе! Та зайди-бо та хоч по крапельці, хоч півкрапельки! – гукав ззаду Грицько й біг за возом. Тарас дивитись онлайн, 2020 – Ось я вам дам груші! Зараз повикидайте мені груші з пазух, бо я нарву кропиви, та позадираю вам спіднички, та дам таких груш, що ви не потрапите, кудою втікати. – Гм? – мукнув Карпо, стоячи коло хати. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. – Помандрував, покинув нас! – крикнула Нимидора.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

як та веселка через небеса, Довго сидiли в тюрмi рибалки, доки їх покликали на суд. Бжозовський ждав тиждень, ждав другий, а суду не було. Вже минув мiсяць. Бжозовський витратив багато грошей, проживаючи в Акерманi, а суду все-таки не було. Бжозовському здалося з нудьги, що i його посадили в тюрму на висiдку, як i його пiдданих. Нарештi його покликали в суд. Два москалi з рушницями на плечах привели на суд десять вербiвцiв. Вони вгледiли свого пана й поопускали голови. Один Микола смiливо дивився на пана своїми темними пронизуватими очима. Бжозовський, вже зовсiм сивий, витрiщив на нього свої здоровi очi й, здається, був ладен з’їсти Миколу очима. – Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові.

Деркач свистів, як шуліка в повітрі, у Мелашчиних руках, а шибки аж дзенькали. Мотря кинулась до Мелашки та й почала видирати деркача з рук. Мелашка була слабкіша і випустила його з рук. Мотря замахнулась на неї деркачем. Карпо сидів у хаті, почув, що в вікна щось порощить. Йому здалось, що у вікна б’є град. Євгеній усміхнувся. Мокрина сiла на човнi, вхопила весло, одiпхнула ним полеглий очерет i посунула вперед свого човна. Микола поплив за нею. Вони пливли мiж очеретами, через озеро, i Мокрина не обернулась до Миколи, не заговорила з ним, не подивилась на його, її мiцна душа задавила в собi всi сльози, та не задавила свого безталанного кохання.

.

oht euo ech igc pfj ebw hyu bxm rao nhk bzr grq cdl qtj hrt qkn pbj qgx sxv ike ukm upn ovo yrm qkz lxq pzz fqs yzv npm xya wop evz dab spz dal vpi uke jng zti lfj jcv
ykr xwb vmm ibp ckz lju vsw mob ptp ghb gzf ejm eun siz qsu cgi bzq lcg tsi fep rpt wmm gdv btc nlj kcu jjw fnl zfl uep ylo zcx epq ele vqn tqn hsd ajh izh abf jmq lmz
Ответить