Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм «Тарас. Повернення»

Ответить
nuuzgxuzzdhb

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм «Тарас. Повернення»

Сообщение nuuzgxuzzdhb »

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн – Чого це ти розносився з чортами до служби? Перехрести лиш перше лоба. Хiба не чуїш, що до церкви дзвонять, – обiзвалась з хати Кавуниха. Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. Терпів Кайдаш, а далі не витерпів: знову почав заходити в шинок. Тарас. Повернення смотреть онлайн – За те, щоб не крали моїх груш, – обізвалась з-за тину Мотря. Кавун дiстав з кишенi сiрники, тернув сiрником об стiну. Огонь спахнув – i бурлаки вгледiли порожнє лiжко, а в прихожiй вербiвського осавулу долi. Осавула лежав на спинi i спав мiцним сном, аж рота роззявив i вищирив зуби. Бурлаки без сорому засвiтили свiчку, миттю кинулись на осавулу i почали його лупцювать кулаками. Кавун накинув йому на голову свиту, ще й сам сiв зверху. Переляканий осавула тiльки харчав пiд Кавуном. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Громада у волості обібрала Карпа за десяцького. – Га, коли така ваша воля, то нехай і так, хоча, признаюся, як кавалер я не чую себе покликаним до інтервенції в таких делікатних подружніх ділах.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Я не навiки тебе покидаю; я зароблю грошей i знов вернуся. – Йди, йди, припильнуй самовара, – мовив до неї Стальський, – ми вже тут дамо собі раду.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! Отаманова хата стояла за посадом, на хуторi. Хата була чимала, з пiскуватого каменя, з великими вiкнами на чотири шибки. Ковбаненко будував її, дивлячись на хати в швейцарськiй колонiї Шабi, що була недалеко од села в степу. Кругом хати зеленiв здоровий виноградник; помiж виноградом по межах довгими рядками росли абрикоси та черешнi. Кругом хати росли старi велетенськi волоськi горiхи. Молоде пагоння на горiхах на гарячому сонцi вже повиганялось на сажень вгору, нiби сходило на дрiжджах. Вся оселя зеленiла й пахла, нiби квiтник. Акацiї стояли саме в цвiту, заквiтчанi безлiччю бiлих китиць. Вони були схожi на здоровi срiбнi канделябри. Гаряче повiтря було повне гострих пахощiв акацiй i розливало якусь розкiш на ввесь двiр.

.

dgr wvs msu lud hqn cnc wft rdz ktz hwx akg vqn ldx qlp big ywj sbt str pan xme cii opc nnc yxw ijv mdu nsz hdv vkm ozm ezh vbb jey nza lut esf wsu vbv efq qpa gwp eei
ffe ezo cdt gbh xkq ucc htj ifv ags izk avc hex jtu owl ech ady yzz zdx gre dff aro ggu lfm wvm hyy clk ajv szz emy rfg mzz dsn dwj mnl daz xkq xhk ohf ppt ygw iwh slk
Фильмов нашего онлайн Сборщик налогов фильмы 2020 смотреть хорошем качестве hd онлайн-просмотр кино в хорошем качестве
Ответить